Твій перший олімпійський путівник

Физкультура и спорт

Твій перший олімпійський путівник / За заг. ред. М.М. Булатової. — Видання 2-ге, доп. —
К.: Олімпійська література, 2007. — 104 с.
У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення
та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму
для суспільства та кожної людини. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та
досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх. Для учнів, учителів загальноосв
ітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським
спортом.
АВТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ
БУЛАТОВА М.М. — доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч
науки і техніки України, лауреат Державної премії
України в галузі науки і техніки
ШИНКАРУК О.А. — кандидат педагогічних наук, доцент
ТОМАШЕВСЬКИЙ В.В. — кандидат наук з фізичного виховання і спорту
ДУТЧАК М.В. — кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений
працівник фізичної культури і спорту України
У виданні використано матеріали Комісії МОК з культури та олімпійської освіти,
архівів Олімпійського музею в Лозанні (Швейцарія),
Паризького центру П’єра де Кубертена, Міжнародної олімпійської академії,
Національного олімпійського комітету Греції

Коментарі:

прикол

Українська мова : підручник для 7 класу

Українська мова навчання Видавництво: Освіта Рік: 2015 Завдання підручника — це розвиток особистості учня, формування в нього мовленнєвої культури, комунікативної компетентності, гуманістичного світогляду, національної свідомості, високої моралі, активної громадянської позиції, естетичних смаків і ціннісних орієнтацій. В основу концепції підручника покладено формування мовної особистості учня в контексті розвитку навичок XXI століття відповідно до вимог Державного стандарту та чинних програм.

Радость воспитания. Как воспитывать детей без наказания

Представьте себе такую семью, где каждый старается поддержать другого, где внимательно прислушиваются друг к другу и выходят из конфликтных ситуаций без обид, и каждый получает то, что хочет. Книга «Радость воспитания», в основе которой лежат научные труды Рудольфа Дрейкурса, станет бесценным помощником и руководством для взрослых, желающих видеть свою семью счастливой и гармоничной.

English 10О

Новий підручник «Англійська мова (10-й рік навчання). Рівень стандарту» для 10 класу закладів загальної середньої освіти автора О. Карпюк відповідає оновленій програмі з іноземних мов, яка буде чинною з 1 вересня 2018 року. Рівень стандарту з англійської мови передбачає набуття учнями англомовного досвіду, який забезпечує cформованість в них комунікативної компетентності на рівні незалежного користувача (В1) на час завершення середньої школи. Підручник реалізовує компетентісний потенціал галузі «іноземні мови», передбачений програмою. Навчальний матеріал книги сприяє формуванню в десятикласників усіх зазначених у програмі ключових компетентностей.