Полтавским шляхом: путевые заметки и исследования. Часть 1.

История, Разное

В книгу вошли исследования по истории древнего рода Капнистов и описание путешествия автора по Полтавской земле, местам бывших имений миргородского полковника и бригадира Василия Петровича Капниста, пожалованных ему царицей Елизаветой и принадлежавших его потомкам.

Підручник з математики для 5 класу

Уміння рахувати, логічно міркувати, бути наполегливим і завзятим, уважним і акуратним — усе це необхідно кожній людині. А як набути таких якостей? Математика — та чарівна наука, яка допоможе вам розвинути ці вміння й здіб ності. І не важливо, яку професію ви оберете: будівельника чи кондитера, програміста чи фермера, лікаря чи економіста, — отримані математичні знання завжди стануть у пригоді. Вивчення математики можна порівняти з нелегкою, але захоплюючою мандрівкою дивовижною країною. І ми сподіваємося, що цей підручник стане для вас надійним дорого вказом і вірним провідником у світі знань. Умовні позначення: ° завдання, що відповідають початковому й середньому рівням навчальних досягнень; • завдання, що відповідають достатньому рівню навчальних досягнень; •• завдання, що відповідають високому рівню навчальних досягнень; * задачі для математичних гуртків і факультативів; закінчення розв’язування прикладу; 340 завдання, які рекомендуються для домашньої роботи.

Тиск твердих тіл, рідин і газів